MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKANBURASI35

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bilgisayar için MKS 2007e ve Koruma Programı
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:50 tarafından Misafir

» bilgisayar için Arcavir 2007 anti virüs programı
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:46 tarafından Misafir

» bilgisayar için guvenlik WindowZones 1 programı
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:44 tarafından Misafir

» bilgisayar için Norton AntiBot 1.1.838 bir virus programı
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:34 tarafından Misafir

» Ölü adamın yazıları Google'a dert oldu
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:23 tarafından Admin

» Pirate Bay davasından şok cezalar çıktı
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:22 tarafından Admin

» SaGoPa KaJMe®
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:20 tarafından Admin

» otopark .::
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:43 tarafından alonewolf

» xdxdxdxdxdxdxd
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:42 tarafından alonewolf

En iyi yollayıcılar
alonewolf
SEVGİ MESAJLARI _5_ Vote_lcapSEVGİ MESAJLARI _5_ Voting_barSEVGİ MESAJLARI _5_ Vote_rcap 
Admin
SEVGİ MESAJLARI _5_ Vote_lcapSEVGİ MESAJLARI _5_ Voting_barSEVGİ MESAJLARI _5_ Vote_rcap 
fNda
BatuhanBey
ugur3506
gurkokey_tri5
ruya
sanches
Şekerkız Candy
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
İlk konunuz
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimeSalı Ekim 07 2008, 17:02 tarafından Admin
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine …

Yorum: 4
galeri bilgilendirme
SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 18:09 tarafından Admin
galeriye her türlü fotolarınızı bekliyoruz

Yorum: 0
Galeri
SEVGİ MESAJLARI _5_ Empty

SEVGİ MESAJLARI _5_

YazarMesaj
alonewolf
MODERATÖR BAŞKANLARI
MODERATÖR BAŞKANLARI

kimin onerisiyle üye oldunuz : ugur3506
puanlama : 17109

cakkal
cakkal: 25

SEVGİ MESAJLARI _5_ Empty
MesajKonu: SEVGİ MESAJLARI _5_   SEVGİ MESAJLARI _5_ Icon_minitimeÇarş. Kas. 19 2008, 17:08

DUSU GERCEGE,OZLEMI KAVUSMAYA DONUSTUREBILMEKTIR ONEMLI OLAN...YETER KI NE ISTEDIGINI VE NEYI OZLEDIGINI IYI BIL!...

SENI SEVIYORUM DEMEK ICIN COK GEC..SENI UNUTMAK ICINSE COK ERKEN..CUNKU HENUZ OLMEYI DUSUNMUYORUM...

HANI DAGLARDA DORT MEVSIM ERIMEYEN KAR OLURYA YOKLUGUMDA YUREGINDEN EKSILMESIN.SEVDA CICEGIM...

BILIYORSUN KI HER YANGIN RUZGARA KARSI SAVUNMASIZDIR AMA SONMUSSE EGER O YANGIN FIRTINA OLSAN "FAYDASIZDIR"

KARANLIKTA DAHI GOREN GOZ GIBI OLSEMDE DONMEDIGIM SOZ GIBI GECELERE GUNDUZLERE ES GIBI SONSUZA DEK SONMEYEN GUNES GIBI "KALBIMDESIN ELA GOZLUM"

HAYAT ICLI BIR SARKIDIR .HERKES SOYLEYEMEZ. ONEMLI OLAN ESKI DOSTLAR DEGIL, HICBIR ZAMAN ESKIMEYECEK DOSTLARDIR...

SENI SEVENI GORMEYECEK KADAR KORSEN,SENI SEVEN,SEVDIGINI SOYLEMECEK KADAR GURURLUDUR...

SEVGIMLE BOGDUM,SEVKATIMLE SARDIM SENI SIMDI KALBIME GOMDUM! SEN BENIM SEVGIMIN KATILISIN BIRTANEM...

YASAMAK OZLEMSIZ, OZLEM SEVGISIZ, SEVGI SENSIZ OLMAZ! UNUTMA KI SEVMEK DAIMA BERABER OLMAK DEGIL, SENSIZKEN BILE SENINLE OLABILMEKTIR...

ASKIN ECELIM OLSUN SACLARIN KEFENIM GOZLERIN SIRAT KOPRUSU YANAGIN CEHENEM ATESI YINEDE VAZ GECMEM BU SEVGIDEN...

ANLADIM BIRAK KENDINI KOLLARINA ASK YUREGINI TASTIKCA BU GUZEL ACIYI CEKSIN SEN ONU TOPRAK OLANA KADAR SEVECEKSIN...

ADINI KURUTULMUS BIR GUL GIBI YUREGIMDE SAKLIYORUM, BU SEVGIYI SENDEN COK UZAKLARDA YASIYORUM, NE SESIN VAR ARTIK NEDE KOKUN, HANGI GUNAHIMIN BEDELI BU YOKLUGUN...

KELIMELER HEP BITEN HARFLERDEN KURULUDUR. SESSIZLIKSE SONSUZDUR KALPLER GIBI. VE BEN BU YUZDEN SUSARIM SENIN YANINDA. SEVIYORSAM SUSMAK HERSEYI ANLATIR ZATEN...

CAKIR GOZLERIM KUSKUN, AGLAMAKLI DUNE , BUGUNE , YARINA , VE SENDEN BASKA GOREBILECEGIN TUM GUZELLIKLERE, AGZIMDA DUNDEN KALMA BIN KUFUR ...KIMSESIZLIGIME...

BIR TELEFON BEKLIYORUM"SEVGILIM" DIYE BASLAYAN,"SENI SEVIYORUM" DIYE BITEN.BIR TELEFON BEKLIYORUM.DUN GELMESI GEREKEN,BUGUN HALÂ GELMEYEN...

BEN SENI GOZLERIMLE DEGIL,YUREGIMLE SEVDIM! BEN SENI SOZLERIM KADAR DEGIL DUNYALAR KADAR SEVDIM! BEN SENI BIR GUNLUK DEGIL BIR OMURLUK SEVDIM
http://www.11biliz.tr.cx

SEVGİ MESAJLARI _5_
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEVGİ MESAJLARI _4_
» SEVGİ MESAJLARI
» SEVGİ MESAJLARI _1_
» SEVGİ MESAJLARI _2_
» SEVGİ MESAJLARI _3_