MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKANBURASI35

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bilgisayar için MKS 2007e ve Koruma Programı
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:50 tarafından Misafir

» bilgisayar için Arcavir 2007 anti virüs programı
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:46 tarafından Misafir

» bilgisayar için guvenlik WindowZones 1 programı
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:44 tarafından Misafir

» bilgisayar için Norton AntiBot 1.1.838 bir virus programı
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:34 tarafından Misafir

» Ölü adamın yazıları Google'a dert oldu
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:23 tarafından Admin

» Pirate Bay davasından şok cezalar çıktı
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:22 tarafından Admin

» SaGoPa KaJMe®
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:20 tarafından Admin

» otopark .::
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:43 tarafından alonewolf

» xdxdxdxdxdxdxd
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:42 tarafından alonewolf

En iyi yollayıcılar
alonewolf
SEVGİ MESAJLARI _1_ Vote_lcapSEVGİ MESAJLARI _1_ Voting_barSEVGİ MESAJLARI _1_ Vote_rcap 
Admin
SEVGİ MESAJLARI _1_ Vote_lcapSEVGİ MESAJLARI _1_ Voting_barSEVGİ MESAJLARI _1_ Vote_rcap 
fNda
BatuhanBey
ugur3506
gurkokey_tri5
ruya
sanches
Şekerkız Candy
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
İlk konunuz
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimeSalı Ekim 07 2008, 17:02 tarafından Admin
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine …

Yorum: 4
galeri bilgilendirme
SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 18:09 tarafından Admin
galeriye her türlü fotolarınızı bekliyoruz

Yorum: 0
Galeri
SEVGİ MESAJLARI _1_ Empty

SEVGİ MESAJLARI _1_

YazarMesaj
alonewolf
MODERATÖR BAŞKANLARI
MODERATÖR BAŞKANLARI

kimin onerisiyle üye oldunuz : ugur3506
puanlama : 17109

cakkal
cakkal: 25

SEVGİ MESAJLARI _1_ Empty
MesajKonu: SEVGİ MESAJLARI _1_   SEVGİ MESAJLARI _1_ Icon_minitimeÇarş. Kas. 19 2008, 17:06

KARANLIK HUCRELERDE PASLANMIS KANCALARDA KUDURMUS PENCELERDE ISKENCEDE KAN ICINDE NICE GUNUM NICE GECEM...????

HANI KARDELEN GOKYUZUNE ASIK OLUPTA CIKARIRYA NARIN GOVDESINI KARIN ALTINDAN. ZEMHERI YUREGIM DER KI YUREGINDE KARDELEN KADAR CESARETIN YOKSA ASLA ASIK OLMA...

GULLE BAHCESINDE BIR GUL OLSAN SENIN USTUNE GUL KOKLAMAM GULUMGULU SEVEN DIKENINE KATLANIR DERLER ,BIR TEK SENIN AYRILIGINA DAYANAMAM...

HER MUTLULUK BIR KUM TANESI ISE BUTUN SAHILLER SENIN OLSUN...

SENKI BENI CIZEMEDIN ERGUAN KOKULU DUSLERININ TUALINE BIR HAYEL BILE OLAMADIM GOZLERINDEKI YANLIZLIK UCGENINDE...

BIR KUS KADAR OZGUR BIR BEBEK KADAR MASUM DUYGULARLA SEVDIM SENI...

BIR BAKIS BIR ASKI,BIR SK BIR OMRU BIR OMUR BIN ACIYI DOGURUR...

SENI SEVMEK DUNYANIN EN GUZEL SESINDE SARKI DINLEMEYE BENZIYOR,AMA BEN SARKI DINLEMEK DEGIL SARKI SOYLEMEK ISTIYORUM...

BOYLE BASIT BIR DUNYADA SEN BENIM ICIN COK OZELSIN...

SENI SEVDIGIM KADAR YASASAYDIM OLUMSUZLUGUN ADINI ASK KOYARDIM...

KUL OLMUS ATES YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GOZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI...

SENISEVIYORUM DIYENIN SEVGISINDEN SUPHE ET CUNKU ASK SESSIZ SEVGI DILSIZDIR...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...

SEN RUYALARIN EN GUZELINI GORURUKEN TANRININ SENI KORUMASI ICIN GONDERDIGI MELEGIN KANATLARI O KADAR BUYUK OLSUNKI SANA KIMSE DOKUNAMASIN...

INSANLAR HEP BIRILERININ PESINDEN KOSARLAR, AMA DONUPTE KENDI PESLERINDEN KOSANLARA HIC BAKMAZLAR...

YASTIGIMLA UYKUMU BASBASA BIRAKTIM,SIRF SENINLE YANLIZ KALABILMEK ICIN!BU DA YETMEDI KENDIMIDE BIR KENARA BIRAKTIM SIMDI BURDA YANLIZ SEN VARSIN...

BIR GUN ZAMAN KAYAR ELLERINDEN TUTAMAZSIN. SEL GIBI AKAN YASLARINI KURUTAMAZSIN, OYLESINE BENDESIN VE OYLESINE SENDEYIMKI ARTIK UNUTMAK ISTESENDE UNUTAMAZSIN...

ERKEKLER AGLAMAZ DERLER EGER GOZ YASLARIM DENIZE DOKULSEYDI SAHILE VURAN DALGALAR SENI SEVIYORUM YAZARDI...

SEVEN SEVGIYI BIR TUTAM BAHAR SANAR, CICEKLERIN ACTIGINA KANAR SEVILEN ISE MEVSIMI YAZ BULUR, GUNESIN HER ZAMAN GULDUGUNU GORUR. BU ASK TA KIS MEVSIMINE VARIR, SEVEN SEVILENE YA ULASIR YA DA ULASMAZ...

DUSLERIM VARDI GORMEKTEN KORKTUGUM,HISLERIM VARDI SOGLEMEKTEN KORKTUGUM,SIIRLERIM VARDI YAZMAKTAN KORKTUGUM,SIMDI SEN VARSIN KAYBETMEKTEN KORKTUGUM...

UZAK DIYARLARDAN GELDIM,SENI GORMEYE YEMIN ETTIM,BIR OMUR SENI SEVMEYE.SENSIZ BIR DUNYA BENIM NEYIME?YA BENI SEV VERME ELLERE YADA AT BILINMEZ YERLERE...

RUYALARINI GUL YAPRAKLARIYLA,YATAGINI PAPATYALARLA SUSLEDIM.UZERINI SEVGIYLE ORTUP TUM KABUSLARINI ALDIM KI EN GUZEL RUYALARI SEN GORESIN...

FATIHIN ONUNE ISTANBUL'U CIKARAN KADER, GONLUNU FETHEDEYIM DIYE KARSIMA SENI CIKARDI,AMA GEL GORKI SENIN GONLUNU FETHETMEK ISTANBUL'U FETHETMEKTEN DAHADA ZORMUS BILEMEMISIM...

HAYATTA IKI SEYE ONEM VERIRIM BIRISI OZGURLUGUM DIYERI ISE SEN...OZGURLUGUM ICIN CANIMI VERIRIM...SENIN ICIN ISE OZGURLUGUMU SEVE SEVE VERIRIM...

YANLIZ,GECELERIN,UMIT,BEKLEYENLERIN,HAYAL,CARESIZLERIN,YAGMUR, SOKAKLARIN, TEBESSUM, DUDAKLARIN,SEN ISE YALNIZ BENIMSIN BIRTANEM...

SENI TANIMADAN ONCE BEN BEN DEGILDIM,SENI TANIDIKTAN SONRA BENDEKI BENSIZLIGIN SENSIZLIK OLDUGUNU ANLADIM...

SURGUN BU SEVDANIN UMUTLARI,OLMAYACAK DAGLARI SARSAN KURSUNI BAKISLARI,ARTIK SARAMAZ BENI BU SEVDANIN ALCILI KOLLARI...

GULU SEVKI DIKENI BATMASIN,OYLE BIRINI SEVKI,SENI ALDATMASIN.SEV AMA ALDANMA SEVIL AMA ALDATMA,BILMIYORSAN SEVMEYI TASIMA O YUREGI...

GOKYUZUNDEKI BUTUN YILDIZLARI TOPLASAN BIRTEK SEN ETMEZ, FAKAT BIRTEK SEN HEPSINE BEDELSIN...

ASKIMIZIN SUYA DUSECEGINI BILSEYDIM , BALIK OLURDUM...

BEN HICBIR ZAMAN YANLIZ OLMADIM,YANIMDAKI UMITSIZ ASKIM BENIM TEK ARKADASIM OLDU...

NE SEVGILER GOMDUM YUREGIME YALNIZCA ADLARI SEVGIYDI VE OYLE BIR SEVGI GOMDUM KI YERI YALNIZCA BENIM YUREGIMDI.ONU NE GOMEBILDIM, NE SILEBILDIM. BU SEVGI SANA AITTI...

BIR GUN CEHENNEMDE KARSILASABILIRIZ.SEN KALP HIRSIZI OLDUGUN ICIN,BENSE TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIGIM ICIN...

BULUTLARA DEPOLADIM OZLEMINI,RUZGARLA YOLLADIM SEVGIMI,KUCUK MELEKLER GONDERDIM.PEKI SENI OPMEYE GELDILER MI?...

AYNAYA HER BAKTIGINDA SENI DEGIL SENI DUSUNMEKTEN SEN OLMUS BENI GORMENI ISTIYORUM...

SEVGIDIR HER KAPIYI ACAN BIZI BAZEN BIR KUS BAZEN BIR CICEK YAPAN HER KOTU SEY AMA HER KOTU SEY UNUTULUR SENI SEVIYORUM DIYEBILIYORSAN...

YARI DALGALI OLMAMALI DENIZ YA TAM DURULMALI YA DA KUDURMALI YARI UMIT VERMEMELI SEVGILIYE YA TAM SEVMELI YA DA CEKIP GITMELI...
http://www.11biliz.tr.cx

SEVGİ MESAJLARI _1_
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEVGİ MESAJLARI _2_
» SEVGİ MESAJLARI _3_
» SEVGİ MESAJLARI _4_
» SEVGİ MESAJLARI _5_
» SEVGİ MESAJLARI