MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKANBURASI35

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bilgisayar için MKS 2007e ve Koruma Programı
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:50 tarafından Misafir

» bilgisayar için Arcavir 2007 anti virüs programı
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:46 tarafından Misafir

» bilgisayar için guvenlik WindowZones 1 programı
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:44 tarafından Misafir

» bilgisayar için Norton AntiBot 1.1.838 bir virus programı
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:34 tarafından Misafir

» Ölü adamın yazıları Google'a dert oldu
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:23 tarafından Admin

» Pirate Bay davasından şok cezalar çıktı
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:22 tarafından Admin

» SaGoPa KaJMe®
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:20 tarafından Admin

» otopark .::
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:43 tarafından alonewolf

» xdxdxdxdxdxdxd
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:42 tarafından alonewolf

En iyi yollayıcılar
alonewolf
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Vote_lcapBöyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Voting_barBöyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Vote_rcap 
Admin
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Vote_lcapBöyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Voting_barBöyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Vote_rcap 
fNda
BatuhanBey
ugur3506
gurkokey_tri5
ruya
sanches
Şekerkız Candy
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
İlk konunuz
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimeSalı Ekim 07 2008, 17:02 tarafından Admin
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine …

Yorum: 4
galeri bilgilendirme
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 18:09 tarafından Admin
galeriye her türlü fotolarınızı bekliyoruz

Yorum: 0
Galeri
Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Empty

Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü?

3 posters
YazarMesaj
BatuhanBey
PASİF ÜYE
PASİF ÜYE

puanlama : 17094

MesajKonu: Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü?   Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePtsi Ekim 13 2008, 11:01

Sevgilii Human Resources (insan Kaynaklan) elemanları! Şu an benimle ilgilenmediğinizin farkındayım, çünkü ben yeni bir mezunum. Tarsus Amerikan Lisesi+Koç Ü. Ekonomi bölümü mezunuyum, ingilizce'm çok iyi ama yakında unutacağım (7 sene Tarsus Amerikan+4 sene Koç - l} sene ingilizce).

Bilgisayarla aram çok iyi.

Fifa99'un kralıyım (Daha iyi olduğunu iddia eden genel müdürünüz falan varsa kapışalım!). Counter Strike'ta bir numarayım. Bunun yanında önemsiz de olsa Word, Excel, hepsini biliyorum. Siz "Ofis programlan" diyorsunuz. Sizi hiç ilgilendirmediğini biliyorum ama Flash 5.0, Frontpage 2000 gibi programlan da biliyorum. Biraz da HTML vejava... Boş zamanlarımda sinemaya giderim, müzik dinlerim falan filân da bundan size ne ki? inanmıyorsanız söyleyeyim: En son Driven filmine gittim. Biliyorum hâlâ inanmıyorsunuz, bu yüzden film hakkında izlenimlerimi söyleyeceğim: Yarış sahneleri harika çekilmiş ama filmde iş yok. Hâlâ inanmıyorsanız Allah size akıl fikir versin. Neyse konuya gelelim. Beni işe almak için başvurmak istiyorsanız, e-mail yoluyla şirket hakkında detaylı bilgi verip bana menburian@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Not: Eksik gönderilen şirket bilgileri sizin hemen elenmenize yol açabilir. Biraz da işi kabul etme prosedüründen bahsedeyim. Gönderilen başvurulardan sonra 8 teste tabi tutulacaksınız. Bu testleri geçerseniz yazılı ve sözlü mülakatlardan sonra şirketinizin bütün elemanlarına ingilizce sınavı uygulanacak. Bu arada genç bir şirkette çalışmak istiyorum (Yaş ortalaması 25'i geçmeyecek!). Birden fazla şirket bütün testleri geçerse averaja bakılacak, o da eşitse kendi aranızda oynanan maçlara bakılacak. O da eşitse yazı tura atacağım. Şu anda elimde 36 değişik şirkete ait red mektubu var. Bunları çerçeveletip duvarıma astım ama artık duvarda yer kalmadı. Bu yüzden sadece ciddî başvuruları değerlendireceğim.
Admin
MODERATÖR BAŞKANLARI
MODERATÖR BAŞKANLARI
Admin

kimin onerisiyle üye oldunuz : --------
puanlama : 17119

MesajKonu: Geri: Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü?   Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimePtsi Ekim 13 2008, 12:47

olum bu ne ya koparcanmı sen bizi
http://mekanburasi35.yetkinforum.com
fNda
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
fNda

puanlama : 17112

MesajKonu: Geri: Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü?   Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü? Icon_minitimeÇarş. Ekim 15 2008, 12:40

allah belanı öz geçmise bakk Razz

Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü?
1 sayfadaki 1 sayfası