MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKANBURASI35

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bilgisayar için MKS 2007e ve Koruma Programı
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:50 tarafından Misafir

» bilgisayar için Arcavir 2007 anti virüs programı
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:46 tarafından Misafir

» bilgisayar için guvenlik WindowZones 1 programı
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:44 tarafından Misafir

» bilgisayar için Norton AntiBot 1.1.838 bir virus programı
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:34 tarafından Misafir

» Ölü adamın yazıları Google'a dert oldu
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:23 tarafından Admin

» Pirate Bay davasından şok cezalar çıktı
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:22 tarafından Admin

» SaGoPa KaJMe®
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:20 tarafından Admin

» otopark .::
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:43 tarafından alonewolf

» xdxdxdxdxdxdxd
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:42 tarafından alonewolf

En iyi yollayıcılar
alonewolf
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Vote_lcapönceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Voting_barönceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Vote_rcap 
Admin
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Vote_lcapönceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Voting_barönceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Vote_rcap 
fNda
BatuhanBey
ugur3506
gurkokey_tri5
ruya
sanches
Şekerkız Candy
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
İlk konunuz
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimeSalı Ekim 07 2008, 17:02 tarafından Admin
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine …

Yorum: 4
galeri bilgilendirme
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 18:09 tarafından Admin
galeriye her türlü fotolarınızı bekliyoruz

Yorum: 0
Galeri
önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Empty

önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P

2 posters
YazarMesaj
BatuhanBey
PASİF ÜYE
PASİF ÜYE

puanlama : 17094

MesajKonu: önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P   önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimePtsi Ekim 13 2008, 09:37

Suçlu
Söylemeye dilimiz varmıyor ama önceki hayatınızda suça oldukça eğilimli biriydiniz siz. Bir hırsız, katil ya da dolandırıcı olmanız çok mümkün görünüyor. Çok zeki olduğunuz su götürmez bir gerçek ama zekanızı insanlığın iyiliği için ya da başka bir takım hayırlı işlere kullandığınızı söyleyemeyeceğiz. Nerede bir alicengiz oyunu, nerede bir katakulli, siz derhal orada bitiyordunuz. Bir takım “kötü alışkanlıklar” a karşı koyamıyordunuz. Heyecanı, tehlikeyi ve adrenalini seviyor, “herkes” gibi bir hayat sürmeyi reddediyordunuz. Muhtemelen çevirdiğiniz işlerden epeyce para kazandınız ve bolluk içinde bir hayat sürdünüz ama büyük olasılıkla hayatınıza son veren şey de yine sürdüğünüz hayat şekli oldu. Ve şimdi, bu günlerde arada bir içinizden yükselen ve size tuhaf şeyler yapmanızı öğütleyen karanlık seslere kulak asmamalısınız. Ne de olsa içinizde bir yerlerde hâlâ küçük bir suç makinesi uyuyor olabilir!
alonewolf
MODERATÖR BAŞKANLARI
MODERATÖR BAŞKANLARI

kimin onerisiyle üye oldunuz : ugur3506
puanlama : 17109

cakkal
cakkal: 25

MesajKonu: Geri: önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P   önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P Icon_minitimeSalı Ekim 14 2008, 16:21

bilader sen bence onceki hayatına donme
http://www.11biliz.tr.cx

önceki hayatımda kimdim test yaptım sonuç:P
1 sayfadaki 1 sayfası