MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKANBURASI35

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bilgisayar için MKS 2007e ve Koruma Programı
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:50 tarafından Misafir

» bilgisayar için Arcavir 2007 anti virüs programı
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:46 tarafından Misafir

» bilgisayar için guvenlik WindowZones 1 programı
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:44 tarafından Misafir

» bilgisayar için Norton AntiBot 1.1.838 bir virus programı
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:34 tarafından Misafir

» Ölü adamın yazıları Google'a dert oldu
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:23 tarafından Admin

» Pirate Bay davasından şok cezalar çıktı
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:22 tarafından Admin

» SaGoPa KaJMe®
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:20 tarafından Admin

» otopark .::
ağlatan nickler 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:43 tarafından alonewolf

» xdxdxdxdxdxdxd
ağlatan nickler 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:42 tarafından alonewolf

En iyi yollayıcılar
alonewolf
ağlatan nickler 2 Vote_lcapağlatan nickler 2 Voting_barağlatan nickler 2 Vote_rcap 
Admin
ağlatan nickler 2 Vote_lcapağlatan nickler 2 Voting_barağlatan nickler 2 Vote_rcap 
fNda
BatuhanBey
ugur3506
gurkokey_tri5
ruya
sanches
Şekerkız Candy
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
İlk konunuz
ağlatan nickler 2 Icon_minitimeSalı Ekim 07 2008, 17:02 tarafından Admin
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine …

Yorum: 4
galeri bilgilendirme
ağlatan nickler 2 Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 18:09 tarafından Admin
galeriye her türlü fotolarınızı bekliyoruz

Yorum: 0
Galeri
ağlatan nickler 2 Empty

ağlatan nickler 2

YazarMesaj
alonewolf
MODERATÖR BAŞKANLARI
MODERATÖR BAŞKANLARI

kimin onerisiyle üye oldunuz : ugur3506
puanlama : 17076

cakkal
cakkal: 25

ağlatan nickler 2 Empty
MesajKonu: ağlatan nickler 2   ağlatan nickler 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 13:36

Hayatının résmini yap dédi bana biri. Ve siyahtan başka renk vermedi.
çek git yüreğimden Sende... ardına bakmadan Sessizce...
Kendi dünyamda yazdığım hayaLLerLe süsLü bi masaLdı bu... herşey bitti ama kaLbim unutamıyor "onu" !!
Döndüm kendime Sordum bin keRe Bu hayat neden böyLe ?!!
Bir gün sana doymadan .. göçüp gidersem eğer , Son nefeste adın dilimde...
[ `` BoynuzLu meLek `` ]
YaşadıkLarım bir masaLdı yine... KurdukLarımsa hayaL...
ßıraK ßu pişmanım ayakLarını.. Yoksa Pişman oLcak AyarkLarında kaLmıcak..
bu Sefer Geriye Saramam Hiç bişeyi.. ben o fiLmi Çoktan bıraKtım..
Gitt.. Ama geLmemi ßekLeme..
Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...
Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...
GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....
Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM
ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer
Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!
Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!
Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!
İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.
http://www.11biliz.tr.cx

ağlatan nickler 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ağlatan nickler 1
» ağlatan nickler 3
» Çılgın nickler
» Çılgın nickler 2
» karışık nickler