MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKANBURASI35

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bilgisayar için MKS 2007e ve Koruma Programı
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:50 tarafından Misafir

» bilgisayar için Arcavir 2007 anti virüs programı
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:46 tarafından Misafir

» bilgisayar için guvenlik WindowZones 1 programı
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:44 tarafından Misafir

» bilgisayar için Norton AntiBot 1.1.838 bir virus programı
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:34 tarafından Misafir

» Ölü adamın yazıları Google'a dert oldu
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:23 tarafından Admin

» Pirate Bay davasından şok cezalar çıktı
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:22 tarafından Admin

» SaGoPa KaJMe®
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:20 tarafından Admin

» otopark .::
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:43 tarafından alonewolf

» xdxdxdxdxdxdxd
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:42 tarafından alonewolf

En iyi yollayıcılar
alonewolf
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Vote_lcapflashta uçan kuş animasyonu yapmak Voting_barflashta uçan kuş animasyonu yapmak Vote_rcap 
Admin
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Vote_lcapflashta uçan kuş animasyonu yapmak Voting_barflashta uçan kuş animasyonu yapmak Vote_rcap 
fNda
BatuhanBey
ugur3506
gurkokey_tri5
ruya
sanches
Şekerkız Candy
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
İlk konunuz
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimeSalı Ekim 07 2008, 17:02 tarafından Admin
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine …

Yorum: 4
galeri bilgilendirme
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 18:09 tarafından Admin
galeriye her türlü fotolarınızı bekliyoruz

Yorum: 0
Galeri
flashta uçan kuş animasyonu yapmak Empty

flashta uçan kuş animasyonu yapmak

YazarMesaj
Admin
MODERATÖR BAŞKANLARI
MODERATÖR BAŞKANLARI
Admin

kimin onerisiyle üye oldunuz : --------
puanlama : 17119

flashta uçan kuş animasyonu yapmak Empty
MesajKonu: flashta uçan kuş animasyonu yapmak   flashta uçan kuş animasyonu yapmak Icon_minitimeC.tesi Ocak 24 2009, 14:34

bu çalışmamızda size nasıl uçan kuş animasyonu yapıldığını anlatmaya çalışacağım..hemde hiç bir action script kullanmadan...flashta uçan kuş animasyonu yapmak Biggrin
adım 1
ilk olarak istediginiz büyüklükte bir döküman açın..backgroung rengi beyaz olsun frame rate oranı 38 olsun,tamam dedikten sonra çalışmamıza başlayabiliriz..

adım 2
layer(katman)ımızın adını bird yada kus olarak değiştiriyoruz sonra line tool (N) aracını seçiyoruz ve rengini siyah olarak ayarlayıp aşağıdakilerine benzer şeyler çiziyoruz..
flashta uçan kuş animasyonu yapmak 2zewgpe

sonra bunu çiziyoruz

flashta uçan kuş animasyonu yapmak 992ft3

ve bunu
flashta uçan kuş animasyonu yapmak N67q4x

adım 3

şimdi paint bucket tool'u (K) seçiyoruz ve kuşun gövdesini boyamaya başlıyoruz..

flashta uçan kuş animasyonu yapmak Eldxr5
eveet şimdi elimizde bir kuşun gövdesi var..şimdi bu gövdenin kanatlarını da yapalım

adım 4

yeni bir layer(katman) oluşturun ve adını wings(kanat) olarak değiştirin( layerlara her zaman isim vermek iyidir bir değişiklik yapmak istediğimizde kolaylıkla bulabiliriz)

adım 5

wings(kanat) layerı seçiliyken resimdekine benzer yada istediginiz gibi kanat çizin

flashta uçan kuş animasyonu yapmak 24w4two

adım 6

kanatlarımız wings layerının ilk frame'inde seçiliyken F6 ya 40 defa basıyoruz..

flashta uçan kuş animasyonu yapmak 2wevsif

adım 7

şimdi wings layerımızda her ikinci frame delete tuşuyla siliyoruz ancak son 39. ve 40 frameleri sağlam bırakalım

flashta uçan kuş animasyonu yapmak Snca4n

evet şimdi bird layerımın timeline'da 40 framenı tıklayarak F5 e basıyoruz

ve çalışmamız bitti..animasyonunuzu ctnrl+enter tuşuna basarak kontrol ediyoruz..

biraz farklı düşünürek böyle birşeyde elde edebilirsiniz

flashta uçan kuş animasyonu yapmak 2vb7vok
http://mekanburasi35.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» UÇAN KURBAĞA