MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
hoşgeldiniz kayıtlı üye degilseniz daha iyi hizmet alabilmek için lütfen üye olunuz.
MEKANBURASI35
MEKANBURASI35
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEKANBURASI35

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bilgisayar için MKS 2007e ve Koruma Programı
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:50 tarafından Misafir

» bilgisayar için Arcavir 2007 anti virüs programı
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:46 tarafından Misafir

» bilgisayar için guvenlik WindowZones 1 programı
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:44 tarafından Misafir

» bilgisayar için Norton AntiBot 1.1.838 bir virus programı
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 12:34 tarafından Misafir

» Ölü adamın yazıları Google'a dert oldu
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:23 tarafından Admin

» Pirate Bay davasından şok cezalar çıktı
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:22 tarafından Admin

» SaGoPa KaJMe®
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 12:20 tarafından Admin

» otopark .::
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:43 tarafından alonewolf

» xdxdxdxdxdxdxd
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 12:42 tarafından alonewolf

En iyi yollayıcılar
alonewolf
KOMİK MESAJLAR _2_ Vote_lcapKOMİK MESAJLAR _2_ Voting_barKOMİK MESAJLAR _2_ Vote_rcap 
Admin
KOMİK MESAJLAR _2_ Vote_lcapKOMİK MESAJLAR _2_ Voting_barKOMİK MESAJLAR _2_ Vote_rcap 
fNda
BatuhanBey
ugur3506
gurkokey_tri5
ruya
sanches
Şekerkız Candy
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
İlk konunuz
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimeSalı Ekim 07 2008, 17:02 tarafından Admin
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine …

Yorum: 4
galeri bilgilendirme
KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimePerş. Ekim 23 2008, 18:09 tarafından Admin
galeriye her türlü fotolarınızı bekliyoruz

Yorum: 0
Galeri
KOMİK MESAJLAR _2_ Empty

KOMİK MESAJLAR _2_

YazarMesaj
alonewolf
MODERATÖR BAŞKANLARI
MODERATÖR BAŞKANLARI

kimin onerisiyle üye oldunuz : ugur3506
puanlama : 17109

cakkal
cakkal: 25

KOMİK MESAJLAR _2_ Empty
MesajKonu: KOMİK MESAJLAR _2_   KOMİK MESAJLAR _2_ Icon_minitimeÇarş. Kas. 19 2008, 16:56

AGACA CIKIPTA ASAGIYA BIR TURLU INEMIYEN FIL NE YAPARBIR YAPRAGIN UZERINE OTURUP SONBAHARIN GELMESINI BEKLER, SONBAHARDA YAPRAKLAR DOKULDUGUNDE O DA ASAGIYA INMIS OLUR...

TANRIDAN BIR CICEK ISTEDIM, O BANA BIR BAHCE VERDI. TANRIDAN BIR AGAC ISTEDIM, O BANA BIR ORMAN VERDI. TANRIDAN BIR GEYIK ISTEDIM SENIN NUMARANI VERDI.

SURUNUN SURUNUN ANNENIZDE SURUNSUN BABANIZDA, OMUR BOYU SURUNUN ARKO KREMLERI...

ASK BITKI ISIMLERIYLE BASLAR HAYVAN ISIMLERIYLE BITER!!!

ICKI MI ICEMIYORSUNUZ 7070'E ICKI YAZIP KISA MESAJ GONDERIN BIZ SIZIN YERINIZE ICELIM BIZ BUNA CEPTO GUNAH DIYORUZ TELTIM...

NIYE OYLE APTAL APTAL BAKIYORSUN? BENIM BEN, CEP TELEFONUN. CANTANDA DURMAK BOGUCU VE KARANLIKTI. BENI CIKARDIGIN ICIN TESEKKUR EDERIM!

BU GUZELLIK,BU ZEKA,BU AKIL,HELE SU ANLAM DOLU GOZLERIN BUYUSU,ALLAH BUTUN GUZELLIKLERI BIR YERDE TOPLAMIS.NEYSE KENDIMDEN COK BAHSETTIM EEE SENDEN NABER?

ELLERIYLE BEYAZ VUCUDUMU ELLEDILER DUDAKLARIYLA EMDILER,ATESIYLE YAKTILAR,BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN?

EY BOYDAN YANA FUKARA KALMIS INSAN BIRGUN OLUP TOPRAK OLACAN,BIR TOHUM FILIZLENECEK OT OLACAN BIR OKUZ SENI YIYECEK VE SICTIGI BOK OLACAN VE HALA AYNI KALACAN..

SU ARABA BENIM OLSUN. 5 MILYAR BORCUM OLSUN. SATINCA ODERIM.

BIR KOPEK ILE BIR ERKEK ARASINDA NE FARK VARDIR? -KOPEK SADECE HALIYI KIRLETIP MAHVEDER, ERKEK ISE TUM YASAMINI MAHVEDER.

SEN LIKOR GIBI TATLI, TEKILA GIBI CARPICI, VISKI GIBI ASIL, KONYAK GIBI SICAK, SAMPANYA GIBI OZEL, SARAP GIBI TUTKULU, MALIBU GIBI EGZOTIK, KOKTEYL GIBI MUHTESEMSIN.

SANA SARILMAYI O KADAR COK SEVIYORUM KI. CUNKU O SIRADA YUZUNE BAKMAM GEREKMIYOR.

FAZLA DUSUNME, BAKMA OYLE BON BON. MESAJ GELDI ISTE, OKUSANA KARDESIM.. SANA BIR DE NASIHAT VEREYIM BARI NE KADAR AZ DUSUNURSEN HAYATTA O KADAR BASARILI OLURSUN!

2002 YILDIZINA GORE PARA: YILDIZIN GULUMSUYOR, SAGLIK: YILDIZIN GULUMSUYOR, IS: YILDIZIN GULUMSUYOR, SEVGI: YILDIZIN GULMEKTEN OLUYOR!!!

DISLERIN TIPKI YILDIZLAR GIBI SARI VE BIRBIRINDEN O DERECE UZAK. ARADA ONLARI FIRCALASAN?

BILIYOR MUSUN, AZ ONCE NE OLDUGUNU COK IYI BILIYORUM BEN.. NE MI OLDU? TELEFONUNA BU MESAJ GELDI.

1 DAKIKA ICINDE TELEFONUNUZ BOZULACAKTIR. ANLAYISINIZ ICIN TESEKKUR EDERIZ.

YUMURTAYI SAHANDA MI SEVERSIN YOKSA DEPLASMANDA MI?

ASK BIR ODUN SENDE BIR KOMUR. BEN BIR SOBA SEN BIR BACA, YOK BIZIM DAMDA ATMACA.

KADIN HAREKETLERINI SONUNA KADAR DESTEKLIYORUM AMA RITMIK OLURSA Smile-

SEVGILIM SENI TV KUMANDASINDAN, FUTBOL TOPUNDAN, PAZAR GAZETESINDEN COK DAHA FAZLA SEVDIGIMI SOYLEMIS MIYIM? Razz

KADININ BIRININ KUCAGINDA CINS BIR KOPEK GORDUM VE SESLENDIM, AA MAYMUNA BAK! KADINDAN HEMEN KARSILIK GELDI VE O MAYMUN DEGIL SALAK DEDI, VE HEMEN EKLEDIM, AAA MAYMUN KONUSTU Smile

AHRET YAZ 2222 YE GONDER, AHRET SORULARI CEBINE GELSIN SORULARI DOGRU CEVAPLA SONRA 5 VAKIT NAMAZ KIL CENNETE GIDEN ILK 5000 KISI ICINDE OL, GOTUNU KURTAR Smile

KARANLIKTI,GOZLERI PARLIYORDU EGILDIM BACAKLARINI AYIRDIM,MEMELERINI AVUCLADIM.COK ZEVK ALIYORDUM...CUNKU HAYATIMDA ILK KEZ INEK SAGIYORDUM

ELIME ALDIM SALLADIM SALLADIM TAM FISKIRACAKTIKI HEMEN AGZIMA ALDIM COCA COLA HAYATIN TADI...

SU ANDA HER 100KISIDEN 35I UYUYOR,10U YEMEK YIYIYOR,25I CALISIYOR,15I SEX YAPIYOR,10U ARABA SURUYOR,4U DERS CALISIYOR,1TANE SALAKTA ELINDE TELEFON SMS OKUYOR!

EY DAOLARI TASLARI HERSEYI YARATAN RABBIM HERSEYE AYRI BIR GUZELLIK INSANLARA MANTIK,AKIL VE ZEKA VERIRKEN BU MESAJA BAKAN BU KULUNU NIYE UNUTTUN.

TANRI ONCE ERKEGI YARATTI SONRA ERKEK SIKILMASIN DIYE KADINI YARATTI,SONRA ERKEK CANINA KIYMASIN DIYE TUTUNU,ERRARI,KOKAINI YARATTI...

AZ VEREN CANDAN COK VEREN AIDS OLUR...

DOGRU SOYLEYENI DOKUZ KOYDEN KOVARLARMIS. ONUNCU KOYDEN SESLENIYORUM.

BIR SANA, BIR DE SABAH UYKUSUNA HASTAYIM.HANGISINI SECSEM DIYE HEP IKILEMDEYIM.

KARAYOLLARINDA DEGIL, SENIN KOLLARINDA OLEYIM...

SENINLE TANISMAM GECEN KISINDI ROMANDIN, GOZLERIN SATIR BASINDI.

GONLUNDE YER YOKSA BANA GUZELIM FARK ETMEZ BEN AYAKTA DA GIDERIM...

YOLLAR GIDISIME, KIZLAR DURUSUMA HASTA...

RAMPALARIN USTASIYIM, GOZLERININ HASTASIYIM...

DUN RAMPADA GORMUSLER SENI, DAGITMISSIN SANZIMANI FRENI,BIZDE ASLA YOK OYLE ARIZA, HAYDI DURMA SENDE TAKIL OTOAYGAZA!

SEN SEN OL KAPI ONUNDE ASK YAPMA , ASKIN GOZU KORDUR AMA KOMSUNUNKI ASLA Smile

SANA YAZA YAZA YAZ GELDI.MESAJA ZAM GELDI.DAHA YAZACAKTIM AMA KONTURUM BITTI...

SEN BIR MELEKSIN,DAGDA GEZEN INEKSIN,OT VERIRIM YEMEZSIN,ALLAH BELANI VERSIN...
http://www.11biliz.tr.cx

KOMİK MESAJLAR _2_
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KOMİK MESAJLAR
» KOMİK MESAJLAR _1_
» KOMİK MESAJLAR _3_
» KOMİK MESAJLAR _4_
» KOMİK MESAJLAR _5_